سال 1387 بود که پس از پیاده سازی مفاهیم اولیه CRM در چند شرکت نوپا درخواست‌های متعددی برای  اجرای پروژه‌های مشابه به من ارجاع شد. شروع به مشاوره دادن و آموزش آن‌چه در پروژه‌های استقرار CRM آموخته بودم کردم و کم کم پس از راه اندازی وب سایت اتاق مدیریت ارتباط با مشتری به عنوان مرجعی برای انتقال آموخته و تجریباتم به سایر علاقمندان، شخصیت حقوقی اتاق CRM ایران برای ارائه خدمات مشاوره و آموزش در حوزه CRM  شکل گرفت.

در این مسیر دوستان کاربلد و توانمندی از صنایع و صنوف مختلف با من همراه شدند و تیم اجرایی و مدیریتی CRMROOM شکل گرفت . توانستیم دست در دست یکدیگر با فهم دقیق کسبوکارهای مختلف، سازمانی توانمند و تیمی قدرتمند را برای کمک به کارفرمایان خود در مسیر پیاده‌سازی CRM شکل دهیم.

از آن سال تا کنون که حدود 16 سال از تاسیس اتاق مدیریت ارتباط با مشتری می‌گذرد، به عنوان مشاور، مجری و راهبر پروژه‌های متعدد CRM در خدمت شرکت های صنعتی و خدماتی متعدد در داخل و خارج از کشور بوده‌ایم و افتخار داریم که به عنوان اولین و تخصصی‌ترین شرکت مشاوره مدیریت در انتقال، تولید و کارسازی دانش مدیریت ارتباط با مشتری در ایران فعالیت کرده‌ایم.

تعهد داریم تا با تکیه بر دانش و تجربه‌ی اجرایی در پروژه‌های متعدد CRM، شما را در مسیر زندگی مشترک با مشتریانتان راهنمایی کنیم تا برای تبدیل شدن به پدیده‌ی محبوب مشتریان، قدم به قدم با شما باشیم.

مهدی بدیعی – مدیرعامل